Customers Who Bought This Item Also Bought
MEOPTA MeoStar R2 2.5-15x56RD/MR PA Illuminated 4K Reticle
€1,950.00
Item in stock: Italy
3 to 5 working days
| EAN/UPC | 8594050731691 |
|---|---|
| Manufacturer | MEOPTA |
| Manufacturer Code | 393700 |
| Price | €1,950.00 |
| Tube | 30mm |
| Reticle | 4K |
| Optics Brand | MeoStar R2 |
| Magnification | 2.5-15x |
| Objective Diameter | 56mm |
| Illuminated Reticle? | Yes |





Login and Registration Form